Jesteś w ciąży?

W Centrum dla Kobiet (The Women’s Center), możemy pomóc! Oferujemy darmowe testy ciążowe i bezpłatne USG, jak się kwalifikujesz. Oferujemy również informacje o aborcji, ciąży i o wychowaniu dzieci. Mamy doradców, którzy mówią po polsku, i chętnie mogą porozmawiac z Tobą o Twoich opcjach. Nie jesteś sama! Zadzwoń do nas dzisiaj żeby się umowić na bezpłatne konsultacje.

Aborcje

Zanim zdecydujesz się na aborcję, powinaś znać wszystkie fakty na temat tej procedury. Aborcja chirurgiczna i "pigułka aborcyjna" wymagają licencjonowanego i wyszkolonego lekarza. Istnieje poważne ryzyko z obu procedur. My możemy doradzić i poinformować Cię o fizycznych i emocjonalnych komplikacjach przed Twoim podjęciem decyzji. Nasze usługi są zawsze bezpłatne.

Poranek Po” Pigułce (“Morning After Pill”)

Istnieje również ryzyko związane z braniem antykoncepcja awarynja o “Poranek Po” Pigułce (“Morning After Pill,” Plan B™, ella™"). Lepiej jest mieć wszystkie informacje na temat tych fizycznych i emocjonalnych zagrożeń przed zakupem i biorąc tę pigułkę. W Centrum Kobiet, nasi doradcy mogą skontaktować się z Tobą, aby doradzić o Twoich obcjach, które mogą obejmować darmowy test ciążowy. Nam zależy na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie!

Bezpłatne usługi

Wszystkie nasze usługi są bezpłatne i obejmują:

  • Bezpłatny test ciążowy
  • Bezpłatny USG
  • Bezpłatne konsultacje z doradcą, który mówi po polsku
  • Bezpłatne skierowania do usług medycznych i społecznych

Nigdy nie płacisz za naszą pomoc. Nie musisz decydować sama! Zadzwoń do nas dzisiaj.

Centrum dla Kobiet

Chicago
773-283-1400

Des Plaines
847-803-9620

Evergreen Park
708-425-0707

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne!


Nasze centra

Dla wygody naszych klientów Centrum dla Kobiet ma 3 lokalizacje w obrbie Chicago. Aby umówić się na wizytę, zadzwoń do nas dzisiaj na numer:

Północ

Biuro w Północnym Chicago
5116 N. Cicero Avenue
Chicago, IL 60630
(708) 572-8521

Cicero Avenue Centrum Dla Kobiet jest pomieszczone przy 5116 N. Cicero Avenue, pół blok na południe od Foster. Jest w jedynym trzy-pientrowym budynku w rodkowej czci ulicy, na trzecim pitrze w Suite 301. Jes miejsce do zaparkowania przed budynkiem. Prosze zadwoni po konsultacje.

Północny-zachód

Biuro w Des Plaines
2720 S. River Road #234
Des Plaines, IL 60018
(847) 850-0148

Centrum dla Kobiet w Des Plaines jest pomieszczone przt 2720 S. River Road #234. To centrum jest pomieszczone w budynku na południowowschodnim rogu ulic Golf i River Road, przez ulice jest Holy Family Hospital. Prosz zadzwoni po konsultacje.

Półudnie

Biuro w Evergreen Park
9730 S. Western Ave
Evergreen Park, IL 60805
(708) 251-4491

Centrum dla Kobiet w Evergreen Park jest pomieszczone przy 9730 S. Western Avenue, pokój 318. (Western Avenue jest 2400 na zachód). Biuro znajduje si w omiopitrowym białym budynku (Rush Prudential), przy centrum handlowym Evergreen Plaza. Jest wiele miejsc do zaparkowania na pierwszym i wyszych pitrach. Prosimy zadzwoni by umówi si na konsultacj.