Des Plaines: (847) 803-9620

Chicago North: (773) 283-1400

Evergreen Park: (708) 425-0707

png Neutral-Image-logo email

Jesteś w ciąży?

 

W Centrum dla Kobiet (The Women’s Center), możemy pomóc! Oferujemy darmowe testy ciążowe i bezpłatne USG, jak się kwalifikujesz. Oferujemy również informacje o aborcji, ciąży i o wychowaniu dzieci. Mamy doradców, którzy mówią po polsku, i chętnie mogą porozmawiac z Tobą o Twoich opcjach. Nie jesteś sama! Zadzwoń do nas dzisiaj żeby się umowić na bezpłatne konsultacje na numer (773) 283-4364..

 

Aborcje

 

Zanim zdecydujesz się na aborcję, powinaś znać wszystkie fakty na temat tej procedury. Aborcja chirurgiczna i "pigułka aborcyjna" wymagają licencjonowanego i wyszkolonego lekarza. Istnieje poważne ryzyko z obu procedur. My możemy doradzić i poinformować Cię o fizycznych i emocjonalnych komplikacjach  przed Twoim podjęciem decyzji. Nasze usługi są zawsze bezpłatne.

 

Poranek Po” Pigułce (“Morning After Pill”)

Istnieje również ryzyko związane z braniem antykoncepcja awarynja o “Poranek Po” Pigułce (“Morning After Pill,” Plan B™, ella™"). Lepiej jest mieć wszystkie informacje na temat tych fizycznych i emocjonalnych zagrożeń przed zakupem i biorąc tę pigułkę. W Centrum Kobiet, nasi doradcy mogą skontaktować się z Tobą, aby doradzić  o Twoich obcjach, które mogą obejmować darmowy test ciążowy. Nam zależy na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie!

 

Bezpłatne usługi

 

Wszystkie nasze usługi są bezpłatne i obejmują:

  • Bezpłatny test ciążowy

  • Bezpłatny USG

  • Bezpłatne konsultacje z doradcą, który mówi po polsku

  • Bezpłatne skierowania do usług medycznych i społecznych

 

Nigdy nie płacisz za naszą pomoc. Nie musisz decydować sama! Zadzwoń do nas dzisiaj na numer (773) 283-4364.  

Informacja i usługi

slide1

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne!

 

Centrum dla Kobiet

(773) 283-4364

Dla wygody naszych klientów Centrum dla Kobiet ma 3 lokalizacje w obrbie Chicago. Aby umówić się na wizytę, zadzwoń do nas dzisiaj na numer:

Nasze centra

Północ

Północny-zachód

Półudnie

Biuro w Północnym Chicago

5116 N. Cicero Avenue

Chicago, IL 60630

Biuro w Des Plaines

2720 River Road #234

Des Plaines, IL 60016

Biuro w Evergreen Park

9730 S. Western Ave

Evergreen Park, IL 60805

Cicero Avenue Centrum Dla Kobiet jest pomieszczone przy 5116 N. Cicero Avenue, pół blok na południe od Foster. Jest w jedynym trzy-pientrowym budynku w rodkowej czci ulicy, na trzecim pitrze w Suite 301. Jes miejsce do zaparkowania przed budynkiem. Prosze zadwoni po konsultacje.

Centrum dla Kobiet w Des Plaines jest pomieszczone przt 2720 River Road #234. To centrum jest pomieszczone w budynku na południowowschodnim rogu ulic Golf i River Road, przez ulice jest Holy Family Hospital. Prosz zadzwoni po konsultacje.

Centrum dla Kobiet w Evergreen Park jest pomieszczone przy 9730 S. Western Avenue, pokój 318. (Western Avenue jest 2400 na zachód). Biuro znajduje si w omiopitrowym białym budynku (Rush Prudential), przy centrum handlowym Evergreen Plaza. Jest wiele miejsc do zaparkowania na pierwszym i wyszych pitrach. Prosimy zadzwoni by umówi si na konsultacj.